Střechy, krovy, pergoly - dodávky na klíč

Střechy příbramsko

Chystáte se budovat nový dům, rekonstruovat Vaši střechu nebo stavíte dřevostavbu a potřebujete připravit krovy pro pokrývače? Nestačí Vám jen krovy, ale chcete celou střechu na klíč? Potřebujete radu, návrh stavby nebo konzultaci, jakou konstrukci střechy a jakou krytinu zvolit? Hledáte spolehlivé dodavatele tesařských, klempířských a pokrývačských prací na klíč? V tom případě jste správně u nás, na stránkách

Střechy příbramsko - Stanislav Gabriel.

V oboru působíme již řadu let a za tu dobu jsme úspěšně realizovali řadu střech na klíč, konstrukcí střech, drobných staveb a malých pokrývačských zakázek a získali tak spoustu zkušeností, které Vám nabízíme.

Co tedy nabízíme? Pokrývačské práce za férové ceny!

Kompletní dodávky všech druhů střech, výměnu střešních krytin, opravu střech, včetně dodávky materiálu. Provádíme i opravy pergol a různých zahradních dřevostaveb. Provádíme dodávky zastřešení na klíč. Při realizaci zajistíme také tesařské a klempířské práce firmami, se kterými dlouhodobě úspěčně spolupracujeme.

Důležitou součástí naši nabídky je dodávka cenového rozpočtu dle projektové dokumentace, případně dle osobní prohlídky místa realizace.

Jak můžete vidět, naše nabídka zahrnuje vše, aby starost s výstavbou Vaší střechy byla minimální. Pokud tedy chcete realizovat Vaše stavby, pergoly, střechy nebo krovy bez starostí, obraťte se na nás - řemeslníky z Střechy příbramsko - Stanislav Gabriel, kteří úspěšně dodávají pokrývačské, klempířské a tesařské práce na příbramsku.

Naše pokrávačství naleznete v Milíně, nedaleko Příbrami, Dobříše, Rožmitálu pod Třemšínem, Rokycan či Hořovic. Realizace staveb provádíme po celém příbramsku, berounsku,  ale také v Praze, středních Čechých, jižních Čechách, případně v jiných lokalitách.

 

 

 

 


Střechy příbramsko - Střechy Příbram - Střešní krytiny Příbram - Klempířství Příbram - Pergoly Příbram

Střechy příbramsko


 

Střechy Příbram

Stanislav Gabriel

Na Rozptylce 174
262 31 Milín
IČ: 707 06 883

Stanislav Gabriel

mobil604 507 765

  

Miloš Valta

mobil724 353 346

  

Miroslav Brabec

mobil604 712 132

 

 


info@strechy-pribramsko.cz

 

Střechy Příbram - Střechy Příbramsko

  • Kvalitní dodávky krovů a konstrukce střech.
  • Dřevostavby na klíč - Příbram, Beroun, Sedlčany, Praha.
  • Střechy Příbramsko dodává střechy různých konstrukcí na klíč.
  • Střechy Příbramsko dodává opravy střech na příbramsku, v Praze a ve středočeském kraji.